Bakırköy | İstanbul
+90 212 982 68 49

Showing 1–3 of 58 results

Zebra VS70 Machine

Özel Kalite Uygulamaları için Tamamen Özelleştirilebilir Zebra'nın ihtiyacınıza göre özelleştirilebilir görüntü sensörü VS70 ile karmaşık süreçler ve çevresel zorlukların üstesinden kolayca gelebilirsiniz. İster büyük parçaları yakalamak için geniş açılı bir lens, ister uzaktaki bir parçayı incelemek için bir yakınlaştırma lensi, ister hassas ölçümler için özel bir lens... VS70 sayesinde bunların hepsini kolayca yapabilirsiniz. Tek bir yazılım lisansını almakla daha ileri düzey özelliklere yükseltme yapabilirsiniz. Ayrıca, Zebra Aurora yazılım platformu sayesinde VS70 ve diğer tüm Zebra Endüstriyel Machine Vision ve Sabit Okuyucu portföyünü kolayca kurabilir, etkinleştirebilir ve çalıştırabilirsiniz.  

Zebra VS40 Machine

Hemen Hemen Her Uygulama İhtiyacını Karşılayan Esnek Seçenekler Seçeneklere şunlar dahildir: renkli veya monokrom bir sensör; beş adet entegre ve sahada değiştirilebilir aydınlatma seçeneği; çift Ethernet de dahil olmak üzere ağa bağlanabilirlik seçenekleri; dokuz adede kadar dijital I/O portu artı neredeyse sınırsız çevre birimi ve süreç otomasyonu seçenekleri için bir USB-C portu; PoE+ ve daha fazlasının dahil olduğu güç seçenekleri. Üstün Görsel Yakalama Güvenilirliği Her biri kendi ayarlarına sahip olan 16 farklı görseli tek bir öğe üzerinde yakalayan ImagePerfect+ ile her seferinde mükemmel görüntü yakalayın. Quick Draw ile tek adımda bir araç oluşturmak için görsel çizmeniz yeterli. Araçlar, optimize algoritmalar sayesinde kontrol alanını hemen işin başında bulabilir. Değişen İş İhtiyaçlarını karşılamak için Tek Bir Yükseltme İle Yeni Özellikler Ekleyin Kurumunuzda otomasyonu, yeni bir cihaz almaya gerek kalmadan bir sonraki seviyeye taşıyın - ileri düzey makine görüşü araçları veya yeni barkod sembolojileri için olan desteği zaten sahip olduğunuz cihaza ekleyerek yatırımınızı

Zebra VS20 Machine

Ağınızda Entegrasyon Sağlayın Ethernet ve seri portlar, PLC veya Sunucu ağınızla kolay entegrasyon sağlar. Zebra’nın en kompakt, ağa bağlanabilir Machine Vision Akıllı Kamerası olan VS20 hemen hemen her yere sığar. Ethernet üzerinden etkileşim basit ve uygun maliyetlidir - elektrik kabloları veya çıkışlarına gerek kalmaz. Üstün Görsel Yakalama Güvenilirliği Her biri kendi ayarlarına sahip olan üç farklı görseli tek bir öğe üzerinde yakalayan ImagePerfect ile her seferinde mükemmel görüntü yakalayın. Golden Image Compare ile bir kontrolün neden başarısız olduğunu anında ve zahmetsizce saptayabilir ve sorunu rekor sürede hallederek iş duruş süresini en aza indirebilirsiniz. Basit Bir Yükseltme İle Yeni Özellikler Ekleyin Kurumunuzda otomasyonu, yeni bir cihaz almaya gerek kalmadan bir sonraki seviyeye taşıyın - ileri düzey makine görüntü işleme araçları veya yeni barkod sembolojileri için olan desteği zaten sahip olduğunuz cihaza ekleyerek yatırımınızı gelecek için garantiye almak için bir yazılım lisansı satın almanız yeterli.

//
Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?