Bakırköy | İstanbul
+90 212 982 68 49

PTC, tüm raporlarda Endüstriyel IoT'nin Lideri

PTC, tüm raporlarda Endüstriyel IoT’nin Lideri

SahaDX’in çözümlerini sunduğu PTC (NASDAQ: PTC), ABI Research tarafından yayınlanan Smart Manufacturing Platforms Competitive Ranking raporunda “Lider” olarak tanındığını duyurdu.

PTC yine bu yıl içerisinde yayınlanan The Forrester Wave™: Industrial IoT Software Platforms, Q3 2021 raporunda, IDC MarketScape for Industrial IoT Platforms and Applications for Manufacturing1 raporunda ve son olarak, Gartner Magic Quadrant™ or Industrial IoT Platforms raporunda “Lider” seçilmişti.

Farklı sektör raporlarında Endüstriyel IoT Çözümü ThingWorx ile “Lider” olarak değerlendirilen PTC, ayrıca dört raporun tamamında yer alan ve hepsinde de Lider olarak yer alan tek Endüstriyel IoT çözümü oldu.

Araştırma firmaları, ilgili çalışmaları gerçekleştirirken, Endüstriyel IoT pazarına ilişkin kendi değerlendirmelerini gerçekleştirildi. Değerlendirilen araştırma kriterleri, metodolojileri ve Endüstriyel IoT yetenekleri listesi, her analist firmasına özgü olarak ayrı ayrı tanımlandı.

PTC Başkanı ve CEO’su Jim Heppelmann konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede “Bu raporların tamamında Lider olarak tanınmanın ThingWorx® ekibi için etkileyici bir başarı olduğuna inanıyoruz. Bize göre bu sonuçlar, Endüstriyel IoT pazarına yönelik stratejimizi ve bağlılığımızı güçlendiriyor. Üretim yapan işletmelerin dijital dönüşüm ile ilgili taleplerini karşılamak için ThingWorx’ü geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

PTC’nin, IoT’den sorumlu CTO’su ve Genel Müdürü Joe Biron, “PTC olarak, her değerlendirmede Lider olarak adlandırılmaktan gurur duyuyoruz” dedi. “Bu lider araştırma firmalarının her birinin Endüstriyel IoT pazarına ilişkin farklı bakış açılarına sahip olduğunun ve değerlendirmeleri için farklı kriterler kullandığının farkındayız. Tutarlı bir şekilde Lider olarak tanımlanmanın, PTC’nin, ThingWorx IIoT platformuyla endüstriyel işletmelerin karmaşık ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde yönetebildiğini gösterdiğine inanıyoruz” yorumu ile sözlerini tamamladı.

İlgili raporlara ulaşmak ve çözümlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

(1) IDC MarketScape: Worldwide Industrial IoT Platforms and Applications for Manufacturing 2021 Vendor Assessment (doc # Doc # US47956021, June 2021).

Forrester Disclaimer:

The Forrester Wave™ is copyrighted by Forrester Research, Inc. Forrester and Forrester Wave™ are trademarks of Forrester Research, Inc. The Forrester Wave™ is a graphical representation of Forrester’s call on a market and is plotted using a detailed spreadsheet with exposed scores, weightings, and comments. Forrester does not endorse any vendor, product, or service depicted in the Forrester Wave™. Information is based on best available resources. Opinions reflect judgment at the time and are subject to change.

Gartner Disclaimer:

Gartner does not endorse any vendor, product or service depicted in its research publications, and does not advise technology users to select only those vendors with the highest ratings or other designation. Gartner research publications consist of the opinions of Gartner’s research organization and should not be construed as statements of fact. Gartner disclaims all warranties, express or implied, with respect to this research, including any warranties of merchantability or fitness for a particular purpose.

GARTNER and Magic Quadrant registered trademark and service mark of Gartner, Inc. and/or its affiliates in the U.S. and internationally, and are used herein with permission. All rights reserved.

Gartner, Magic Quadrant for Industrial IoT Platforms, By Alfonso Velosa etc., 18 October 2021

IDC Disclaimer:

About IDC MarketScape: IDC MarketScape vendor assessment model is designed to provide an overview of the competitive fitness of ICT (information and communications technology) suppliers in a given market. The research methodology utilizes a rigorous scoring methodology based on both qualitative and quantitative criteria that results in a single graphical illustration of each vendor’s position within a given market. IDC MarketScape provides a clear framework in which the product and service offerings, capabilities and strategies, and current and future market success factors of IT and telecommunications vendors can be meaningfully compared. The framework also provides technology buyers with a 360-degree assessment of the strengths and weaknesses of current and prospective vendors.

Önerilen Gönderiler
//
Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?